Orla

Показати
Сортування
Для відточування навичок гри і професійної роботи зі звуком вам знадобиться якісний цифровий рояль з..
Код товару: 65015
256 628 грн.
Серія інструментів Stage Studio розроблена в Італії в регіоні Марке, серце музичної індустрії країни..
Код товару: 69249
26 754 грн.
Велику увагу в моделі Orla Stage Starter BLK було приділено тонкощам Налаштування надзвичайно чутлив..
Код товару: 69248
21 840 грн.
Як початківці музиканти, так і професійні піаністи віддають перевагу цифровим клавішним інструмент..
Код товару: 80654
35 910 грн. 29 500 грн.
Асортимент інструментів нової серії "Heritage" досить широкий. У нього входять інструменти як для ці..
Код товару: 64008
33 390 грн.
Стійка для цифрових піаніно серій ORLA Pro / Classic 88 / Talent. Доступна в двох кольорах: чорному ..
Код товару: 84865
3 990 грн.
Bluetooth приймач. Призначений для комунікації цифрових піаніно Orla з Bluetooth сумісними пристроям..
Код товару: 84755
756 грн.
Активна акустична система 60W. Корпус - легкий пластик, високої щільності - НЧ-динамік 6.5 "- ВЧ - 1..
Код товару: 64595
9 534 грн.
Стійка для цифрових піаніно серій ORLA Pro / Classic 88 / Talent. Доступна в двох кольорах: чорному ..
Код товару: 61911
3 990 грн.
Немає в наявності

Апаратура Орла в магазині МузЛайн

Каталог Orla складається з відмінних струнних інструментів і комплектуючих для них. Обладнання Орла відрізняється чудовою якістю і довговічністю, що обумовлено безперервним вдосконаленням і відповідністю виробів основним стандартам і нормативам. Продаж Orla передбачає невпинне задоволення ключовим запитам і пристрастям потенційної аудиторії покупців, що забезпечує постійний розвиток і популярність продукції по всьому світу. Ціни орла представлені досить широким діапазоном, що надає оптимальну можливість вибору оптимального варіанту, як для бюджетної категорії, так і для елітарного сегмента.

Виробник Orla

Купити Орла - вибрати європейську якісність за найбільш оптимальною вартістю. Виробник Orla піклується про власну репутацію, що позначається на процесах виготовленні, а саме обумовлює безперервне вдосконалення всіх етапів створення. Якість Орла служить прикладом для більшості конкуруючих фірм, поєднуючи в собі надійність, стабільність, оригінальний дизайн і, звичайно ж, чудове звучання. Вибрати Orla послужить відмінним рішенням, як для новачків, так і для професійних музикантів, сприяючи розкриттю талантів і отримання справжнього задоволення від занять музикою.

Історія бренду Orla

Фабрика Orla почала свою діяльність в Італії, в 1957 році зусиллями найвідомішого акордеоніста Н. Орландоні (світу відомого, як Mimmo), невпинно впроваджуючи актуальні розробки і надсучасні тенденції в процеси створення. Постійна модернізація виготовлення, яка здійснюється європейською фірмою, обумовлює безперервне розширення асортименту, дозволяючи забезпечувати музикантів висококласними інструментами, які дають можливість складати оригінальні мелодії. Виробництво Орла передбачає використання перевірених десятиліттями традицій, що також позитивно позначається на позитивних експлуатаційних перевагах компанії.

Які товари виробляє?

В каталозі відомої італійської компанії Orla подивитися можна величезний вибір відмінної продукції для професійних виконавців. Асортимент фірми передбачає наявність таких товарів:

Синтезатор від торгової марки Орла

Якщо ви хочете придбати доступно і недорого Орла, слід звернутися в інтернет-магазин Музлайн. У каталозі нашої компанії представлений колосальний асортимент висококласної продукції для музикантів від іменитих брендів з усіх куточків світу. Жителям м. Київ Orla надана можливість підібрати в стаціонарному філії, який знаходиться в столиці.

Читати повністю